Hakkımızda

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Analiz Mali Müşavirlik

2000’den bu yana sektörünün lideri olan ulusal ve uluslararası birçok şirkete vergi, SGK, danışmanlık, denetim ve raporlama gibi birçok hizmet sunuyoruz.

 İş ortaklığı kurduğumuz yerli ve yabancı yatırımcıların güvenini kazanarak, mükelleflerimizin alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini şeffaf bir biçimde sunmaya devam etmekteyiz. Her daim koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, mükelleflerimize ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaktayız.

Rekabetin giderek yoğunlaştığı global dünyada ANALİZ M.M. olarak, sürekli başarımızda en önemli yapı taşının devamlı gelişimimizi destekleyen insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda insan kaynağına her türlü teknolojik yatırımı sağlayarak mükelleflerimize doğru, hızlı ve tam da ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşımlar sunarak, doğru kararların alınmasını temel ilke edinmekteyiz.

Kendi sektörümüzün lideri olan kurumlar ile gerçekleştirdiğimiz başarılı iş birlikleri sayesinde, ülke ekonomisine katma değer yaratmaktayız. Bu sayede; piyasada saygı duyulan marka konumunda olmakta ve iş ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz.

Sahip olduğumuz uluslararası profesyonel hizmet ağı ve üyesi olduğumuz global iş birlikleri sayesinde, mükelleflerimize hem Türkiye’de hem de dünyada yüksek standartta ve kalitede hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Hüsameddin KARAHAN

CEO/ Malİ müşavİr

GERÇEK ZAMANLI DANIŞMANLIK

Etkili ve Kaliteli Hizmet İçin Buradayız

Telefon

+90 212 546 76 95